CZ UK

Serepetičky

Zaslat heslo

Akce v roce 2019

Podrobnosti k jednotlivým akcím doplňujeme průběžně poslední aktualizace 14. 8. 2019.

Počet nalezených akcí v roce 2019: 2

27. 9. - 29. 9. XXII. NarozeMini (Fryšava pod Žákovou horou, CZ)
  22. ročník tradičního setkání majitelů a příznivců klasických anglických vozů MINI spojeného s orientační rally, dovednostními soutěžemi a doprovodným programem.

REGISTRACE ZAHÁJENA >>

5. 10. - 5. 10. Podzimní Sosnění (Autodrom Sosnová, CZ)
  Pořadatelé Czech Classic Car Clubu zvou majitele závodních a sportovních historických automobilů, aby si přijeli zazávodit na autodrom v Sosnové. Vítání jsou také majitelé unikátních závodních speciálů, aby je předvedli při demonstračních jízdách bez měření času. Při Sosnění stráví každý přihlášený během dne na závodní dráze minimálně jednu hodinu.Dopoledne je vždy jedna tréninková a jedna kvalifikační jízda, po obědě pak dvě závodní a kdo má zájem, tak ještě závěrečná se startem ve stylu Le Mans.

Pokud pořádáte akci, která má něco společného s anglickými vozy,
zvláště pak Mini, dejte o sobě vědět na adresu