CZ UK

Events 2019

Last update 2019-04-15.

3. 5. - 5. 5. MINITRA 2019 (Nitra, SK)
  MINITRA – najväčší dezorientačný závod v Nitre a okolí.

18. 5. - 18. 5. Jarní veteránské Sosnění (Autodrom Sosnová, CZ)
  Pořadatelé Czech Classic Car Clubu zvou majitele závodních a sportovních historických automobilů, aby si přijeli zazávodit na autodrom v Sosnové. Vítání jsou také majitelé unikátních závodních speciálů, aby je předvedli při demonstračních jízdách bez měření času. Při Sosnění stráví každý přihlášený během dne na závodní dráze minimálně jednu hodinu.Dopoledne je vždy jedna tréninková a jedna kvalifikační jízda, po obědě pak dvě závodní a kdo má zájem, tak ještě závěrečná se startem ve stylu Le Mans.

24. 5. - 26. 5. I Touristic Mini Rally (Podlesice (PL))
  Mini rally v Polsku nedaleko českých hranic.

31. 5. - 2. 6. 27. Slovenský zraz MINI (Predná hora, SK)
  Tradiční sraz slovenského klubu MINI

7. 6. - 9. 6. 10 sraz vozů MINI (Peruc, CZ)
  Sraz pořádaný MINI klubem Louny.

15. 6. - 15. 6. VII. Britská Rally Kokořín (Kokořín, CZ)
  Orientační rally a sraz vozů britské výroby nejen Kokořínskem. Posádky během své cesty narazí na všetečné úkoly nejen z oblasti motorismu.

22. 6. - 22. 6. XII. Mini Race Day (Vysoké Mýto, CZ)
  12. ročník ježdění na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě.
Přijeďte si bezpečně vyzkoušet své řidičské kvality i kvality svého Mini na pravý závodní okruh...

27. 6. - 30. 6. 11. Balkanska Minijada (Mokra Gora, SRB)
  Tradiční sraz v Srbsku.

29. 6. - 30. 6. Brno Revival Mezi Pavilony 2019 (Brno, CZ)
  Obnovené závody mezi pavilony brněnského výstaviště.

3. 7. - 7. 7. XXIV. International Mini Weekend (H)
  Maďarský mezinárodní sraz.
Podrobnosti sledujte na stránce maďarských fandů.

26. 7. - 28. 7. XV. přátelský sraz příznivců vozů MINI (Východní Čechy, CZ)
  Sraz Mini fóra
XV. Přátelský sraz příznivců vozů Mini

8. 8. - 12. 8. IMM 2019 (Bristol, UK)
  IMM 2019 oslava 60let Mini.
nezapomeňte se včas registrovat.

27. 9. - 29. 9. XXII. NarozeMini (??, CZ)
  22. ročník tradičního setkání majitelů a příznivců klasických anglických vozů MINI spojeného s orientační rally, dovednostními soutěžemi a doprovodným programem.

5. 10. - 5. 10. Podzimní Sosnění (Autodrom Sosnová, CZ)